Oldman, Gary by Andrew

Oldman, Gary

# Movie Title Rating Overall Add
1. JFK 3.5/4 3.0/4
2. True Romance 3.5/4 3.1/4
3. Professional, The ( Léon ) 3.5/4 3.3/4
4. The Fifth Element 3.0/4 2.9/4
5. Air Force One 3.0/4 2.7/4
6. The Contender (2000) 4.0/4 2.8/4
7. Hannibal (2001) 3.0/4 2.5/4
8. Batman Begins 3.5/4 3.1/4
9. Harry Potter and the Order of the Phoenix 3.0/4 3.0/4
10. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
11. Tinker Tailor Soldier Spy 3.5/4 2.7/4
12. The Dark Knight Rises 4.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name