Top 10 Films of 2007 by RichStrickler

Top 10 Films of 2007

# Movie Title Rating Overall Add
1. No Country for Old Men 4.0/4 3.2/4
2. Michael Clayton 3.5/4 2.9/4
3. Juno 3.5/4 2.9/4
4. Atonement (2007) 3.0/4 2.9/4
5. Into the Wild 3.0/4 3.1/4
6. Once 3.0/4 3.1/4
7. Breach (2007) 3.0/4 2.8/4
8. Away from Her 3.0/4 2.9/4
9. In the Valley of Elah 3.0/4 2.7/4
10. Zodiac (2007) 3.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name