Top Ten Films of 2008 by KingoftheCorn

Top Ten Films of 2008

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
2. In Bruges 4.0/4 3.1/4
3. Inside ( À l'intérieur ) 4.0/4 2.7/4
4. Milk 4.0/4 3.0/4
5. Let the Right One In ( Låt den rätte komma in ) 4.0/4 3.1/4
6. Changeling (2008) 4.0/4 2.9/4
7. Slumdog Millionaire 4.0/4 3.1/4
8. Timecrimes ( cronocrímenes, Los ) 4.0/4 2.7/4
9. Happy-Go-Lucky 4.0/4 2.8/4
10. The Wrestler (2008) 4.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name