Owned on Blu-Ray by burr896

Owned on Blu-Ray

# Movie Title Rating Overall Add
1. Lady and the Tramp (1955) 4.0/4 3.0/4
2. The Hangover Part II 3.0/4 2.4/4
3. Tropic Thunder 3.5/4 2.7/4
4. Snow White and the Seven Dwarfs 4.0/4 3.0/4
5. Drag Me to Hell 3.0/4 2.7/4
6. Harry Potter and the Sorcerer's Stone 4.0/4 3.0/4
7. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 4.0/4 3.1/4
8. Forgetting Sarah Marshall 3.0/4 2.8/4
9. Cinderella (1950) 4.0/4 2.9/4
10. Sleeping Beauty (1959) 3.0/4 2.9/4
11. Alice in Wonderland (1951) 4.0/4 2.9/4
12. Saw V 3.5/4 2.3/4
13. Paul Blart: Mall Cop 3.0/4 2.1/4
14. Goodfellas 4.0/4 3.4/4
15. Harry Potter and the Half-Blood Prince 4.0/4 3.0/4
16. Step Brothers 4.0/4 2.8/4
17. The Wizard of Oz (1939) 4.0/4 3.2/4
18. The Hangover 4.0/4 3.0/4
19. Role Models 4.0/4 2.9/4
20. Pinocchio (1940) 4.0/4 3.0/4
21. Brave (2012) 3.5/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name