Best Muppet Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Muppet Movie | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | The Muppets | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Muppet Christmas Carol | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Muppet Treasure Island | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 5. | The Muppets Take Manhattan | 3.5/4 | 2.7/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Muppet Movie | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | The Muppets | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Muppet Christmas Carol | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Muppet Treasure Island | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 5. | The Muppets Take Manhattan | 3.5/4 | 2.7/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |