Top Ten 2012
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Master (2012) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Django Unchained | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Moonrise Kingdom | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Zero Dark Thirty | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Lincoln | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 6. | The Dark Knight Rises | 4.0/4 | 3.2/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Master (2012) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Django Unchained | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Moonrise Kingdom | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Zero Dark Thirty | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Lincoln | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 6. | The Dark Knight Rises | 4.0/4 | 3.2/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |