Top Movie List by Freesia

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Perks of Being a Wallflower 4.0/4 3.2/4
2. Shutter Island 4.0/4 3.1/4
3. Fight Club 4.0/4 3.3/4
4. Silver Linings Playbook 4.0/4 3.1/4
5. Memento 4.0/4 3.2/4
6. Slumdog Millionaire 4.0/4 3.1/4
7. The Departed 4.0/4 3.3/4
8. Inception 4.0/4 3.3/4
9. 21 Jump Street N/A 2.9/4
10. The Sixth Sense 4.0/4 3.2/4
11. Eternal Sunshine of the Spotless Mind 4.0/4 3.1/4
12. Forrest Gump 4.0/4 3.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name