Overrated Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Departed | 2.5/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Inside Man (2006) | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Alien | 2.5/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Crash (2005) | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | A Beautiful Mind | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Apocalypse Now | 2.5/4 | 3.3/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Departed | 2.5/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Inside Man (2006) | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Alien | 2.5/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Crash (2005) | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | A Beautiful Mind | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Apocalypse Now | 2.5/4 | 3.3/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |