Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Excalibur | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Any Given Sunday | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Hugo | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Casino | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Star Trek | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Underworld: Evolution | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 7. | Back to the Future | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 8. | V for Vendetta | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 9. | Tron | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 10. | Goodfellas | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 11. | Troy | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 12. | Shrek | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 13. | Avatar | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 14. | Middle Men (2010) | 3.0/4 | 2.6/4 |



