Top Movie List by Matt

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. A Clockwork Orange 4.0/4 3.1/4
2. Lawrence of Arabia 4.0/4 3.3/4
3. American Beauty 4.0/4 3.1/4
4. Amadeus 4.0/4 3.2/4
5. One Flew Over the Cuckoo's Nest 4.0/4 3.4/4
6. The Apartment 4.0/4 3.2/4
7. Rocky (1976) 4.0/4 3.2/4
8. Ed Wood 4.0/4 3.0/4
9. The Evil Dead (1983) 4.0/4 3.0/4
10. The Deer Hunter 4.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name