My Wish List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Man Who Fell to Earth | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | The Hunger (1983) | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 3. | We Need to Talk About Kevin | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Run Lola Run ( Lola rennt ) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Fight Club | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 6. | Requiem for a Dream | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 7. | The Linguini Incident | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 8. | Shutter Island | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 9. | The Hangover | 2.5/4 | 3.0/4 | |
| 10. | Catch Me if You Can | 3.0/4 | 3.1/4 |



