Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | What's Your Number? | 3.5/4 | 2.3/4 | |
| 2. | Madagascar 3: Europe's Most Wanted | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Scary Movie 4 | 3.5/4 | 1.8/4 | |
| 4. | Madagascar: Escape 2 Africa | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Mars Needs Moms! | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 6. | Scary Movie 3 | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 7. | Madagascar | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 8. | Scary Movie (2000) | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 9. | Six Days, Seven Nights | 2.0/4 | 2.1/4 | |
| 10. | Van Helsing | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 11. | Scary Movie 2 | 0.5/4 | 1.8/4 |



