Top Sci-Fi
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Day the Earth Stood Still (2008) | 2.5/4 | 2.1/4 | |
| 2. | Bicentennial Man | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 3. | Surrogate (2009) | 2.0/4 | 1.9/4 | |
| 4. | Ex Machina | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Hunger Games | 1.5/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Chappie | 1.0/4 | 2.5/4 | 
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Day the Earth Stood Still (2008) | 2.5/4 | 2.1/4 | |
| 2. | Bicentennial Man | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 3. | Surrogate (2009) | 2.0/4 | 1.9/4 | |
| 4. | Ex Machina | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Hunger Games | 1.5/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Chappie | 1.0/4 | 2.5/4 | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Are you sure you want to delete this list? | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Enter a new list name |