My Top Movies of 2012 (So Far) by Indyfreak

My Top Movies of 2012 (So Far)

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Avengers (2012) 4.0/4 3.3/4
2. Skyfall 4.0/4 3.1/4
3. Lincoln 3.5/4 3.0/4
4. Ted 3.5/4 2.8/4
5. Lawless (2012) 3.0/4 2.9/4
6. The Dark Knight Rises 3.0/4 3.4/4
7. Madagascar 3: Europe's Most Wanted 3.0/4 2.8/4
8. The Hunger Games 3.0/4 2.9/4
9. Royal Affair, A ( kongelig affære, En ) 3.0/4 3.1/4
10. Moonrise Kingdom 3.0/4 3.2/4
11. Jack Reacher 3.0/4 2.6/4
12. Premium Rush 3.0/4 2.7/4
13. John Carter 3.0/4 2.6/4
14. Looper 3.0/4 2.9/4
15. Argo 3.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name