Top Horror
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Saw | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Saw V | 4.0/4 | 2.3/4 | |
| 3. | The Purge (2013) | 3.5/4 | 2.4/4 | |
| 4. | The Purge: Anarchy | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 5. | Evil Dead (2013) | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 6. | The Hills Have Eyes (2006) | 3.0/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Saw | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Saw V | 4.0/4 | 2.3/4 | |
| 3. | The Purge (2013) | 3.5/4 | 2.4/4 | |
| 4. | The Purge: Anarchy | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 5. | Evil Dead (2013) | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 6. | The Hills Have Eyes (2006) | 3.0/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |