Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Inception | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Batman Begins | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | The Avengers (2012) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | The Dark Knight Rises | 4.0/4 | 3.2/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Inception | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Batman Begins | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | The Avengers (2012) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | The Dark Knight Rises | 4.0/4 | 3.2/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |