Top Drama
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Judge (2014) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 2. | My Sister's Keeper | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 3. | The Kids Are All Right | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 4. | The Perks of Being a Wallflower | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Descendants (2011) | 2.5/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Judge (2014) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 2. | My Sister's Keeper | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 3. | The Kids Are All Right | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 4. | The Perks of Being a Wallflower | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Descendants (2011) | 2.5/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |