Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Fear and Loathing in Las Vegas | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Requiem for a Dream | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Role Models | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Superbad | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Easy A | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Despicable Me | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 7. | Fight Club | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 8. | Finding Nemo | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 9. | Magic Mike | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 10. | Ted | 2.5/4 | 2.8/4 |



