Lois Maxwell by Cliff

Lois Maxwell

# Movie Title Rating Overall Add
1. On Her Majesty's Secret Service 3.0/4 2.7/4
2. Octopussy 2.0/4 2.5/4
3. From Russia with Love 2.0/4 3.0/4
4. For Your Eyes Only 2.0/4 2.5/4
5. A View to a Kill 2.5/4 2.2/4
6. Diamonds Are Forever 2.0/4 2.7/4
7. Dr. No 2.0/4 2.8/4
8. The Spy Who Loved Me 2.5/4 2.8/4
9. Goldfinger 2.0/4 3.1/4
10. Live and Let Die 2.5/4 2.7/4
11. Thunderball 1.5/4 2.8/4
12. You Only Live Twice 1.5/4 2.9/4
13. The Man with the Golden Gun 2.0/4 2.7/4
14. Moonraker (1979) 1.5/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name