004 Actors: Stallone, Sylvester
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Rocky (1976) | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Rambo | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Rambo: First Blood | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Rambo: First Blood Part 2 | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Driven (2001) | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 6. | Rocky Balboa | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 7. | Over the Top | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 8. | Rambo III | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 9. | The Expendables | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 10. | Bullet to the Head | 2.5/4 | 2.2/4 |
Recent Comments
MovieLover - wrote on 12/16/08 at 04:31 PM CT
004 Actors: Stallone, Sylvester comment
what about stop or my mom will shoot?




