Top Musical
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Chicago (2002) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 2. | The Blues Brothers | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Dancer in the Dark (2000) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Team America: World Police | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | South Park: Bigger, Longer & Uncut | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Les Misérables (2012) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 7. | Carmen Jones | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 8. | The Great Ziegfeld | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 9. | Guys and Dolls | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 10. | The Nightmare Before Christmas | 2.5/4 | 3.1/4 |
Recent Comments
MovieLover - wrote on 01/24/09 at 09:13 PM CT
Top Musical List comment
south park made a musical? why is sweeny todd below disney films?




