Top Action Movie List by Goran

Top Action

# Movie Title Rating Overall Add
1. Die Hard 4.0/4 3.3/4
2. The Matrix 3.5/4 3.2/4
3. The Bourne Identity (2002) 3.5/4 3.1/4
4. Aliens 4.0/4 3.3/4
5. Kill Bill: Volume 1 4.0/4 3.0/4
6. 300 3.0/4 2.9/4
7. The Bourne Supremacy 3.5/4 3.1/4
8. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 4.0/4 3.1/4
9. The Transformers (2007) 3.0/4 2.8/4
10. Wanted (2008) 3.5/4 2.7/4
11. Mission: Impossible 3.5/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name