Top Action
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Die Hard | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 3. | Raiders of the Lost Ark | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | The Matrix | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Die Hard: With a Vengeance | 3.5/4 | 2.9/4 | 
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Die Hard | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 3. | Raiders of the Lost Ark | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | The Matrix | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Die Hard: With a Vengeance | 3.5/4 | 2.9/4 | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Are you sure you want to delete this list? | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Enter a new list name |