Best to Worst Movies – 2013 by Manuel Josh Rivera

Best to Worst Movies – 2013

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Wolf of Wall Street 4.0/4 3.3/4
2. Gravity 4.0/4 3.1/4
3. Fruitvale Station 4.0/4 3.2/4
4. Her 4.0/4 3.2/4
5. Rush (2013) 4.0/4 3.1/4
6. Frozen (2013) 4.0/4 3.0/4
7. The World's End 3.5/4 2.9/4
8. The Hobbit: The Desolation of Smaug 3.5/4 3.0/4
9. Instructions Not Included ( No se Aceptan Devoluciones ) 3.0/4 3.1/4
10. Iron Man 3 3.0/4 2.9/4
11. The Wolverine 3.0/4 2.7/4
12. The Croods 3.0/4 2.8/4
13. Man of Steel 2.5/4 2.7/4
14. Monsters University 2.5/4 3.0/4
15. Thor: The Dark World 2.5/4 2.8/4
16. Turbo 2.0/4 2.7/4
17. A Teacher (2013) 2.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name