Top Sci-Fi Movie List by Sensho

Top Sci-Fi

# Movie Title Rating Overall Add
1. Robinson Crusoe on Mars 4.0/4 2.7/4
2. Star Trek Beyond 4.0/4 2.8/4
3. Contact (1997) 4.0/4 2.7/4
4. Stargate 4.0/4 2.7/4
5. Oregonda 3.5/4 2.8/4
6. Star Trek: First Contact 4.0/4 2.8/4
7. Aliens 4.0/4 3.3/4
8. Deepstar Six 4.0/4 2.4/4
9. A.I. Artificial Intelligence 4.0/4 2.7/4
10. Prometheus (2012) 4.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name