Top Movie List by JT

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
2. The Green Mile 3.5/4 3.3/4
3. Se7en 4.0/4 3.3/4
4. The Curious Case of Benjamin Button 3.5/4 2.9/4
5. No Country for Old Men 3.5/4 3.2/4
6. Fight Club 3.5/4 3.3/4
7. The Boondock Saints 3.5/4 2.9/4
8. Snatch 3.5/4 3.1/4
9. Memento 3.5/4 3.2/4
10. Gran Torino 3.5/4 3.2/4
11. The Departed 3.5/4 3.3/4
12. The Italian Job (2003) 3.5/4 2.8/4
13. Lucky Number Slevin 3.5/4 2.8/4
14. Saw 3.5/4 2.9/4
15. 12 Angry Men (1957) 3.5/4 3.4/4
16. A Beautiful Mind 3.0/4 3.1/4
17. Sin City 3.0/4 3.0/4
18. Superbad 3.5/4 2.9/4
19. Catch Me if You Can 3.5/4 3.1/4
20. V for Vendetta 3.0/4 3.0/4
21. Casino 3.5/4 3.2/4
22. Back to the Future 3.0/4 3.3/4
23. Constantine 3.0/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name