Top Movie List by AC Splyt

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Friday the 13th (2009) 3.5/4 2.1/4
2. Fired Up 2.5/4 2.2/4
3. Last House on the Left (1972) 3.0/4 2.7/4
4. The Uninvited (2009) 4.0/4 2.4/4
5. The Wrestler (2008) 4.0/4 3.1/4
6. Body of Lies 3.5/4 2.6/4
7. Changeling (2008) 3.0/4 2.9/4
8. Street Fighter (1994) 2.5/4 1.7/4
9. Madagascar: Escape 2 Africa 4.0/4 2.6/4
10. Milk 2.5/4 3.0/4
11. Friday the 13th Part 2 4.0/4 2.5/4
12. Friday the 13th Part III 4.0/4 2.3/4
13. Friday the 13th (1980) 3.0/4 2.8/4
14. Pride and Glory 3.0/4 2.2/4
15. Max Payne 4.0/4 1.8/4
16. Saw V 3.0/4 2.3/4
17. Mirrors (2008) 4.0/4 2.1/4
18. My Best Friend's Girl (2008) 3.0/4 2.3/4
19. My Bloody Valentine 3.0/4 2.6/4
20. Bangkok Dangerous (2008) 2.5/4 1.9/4
21. Righteous Kill 3.0/4 2.4/4
22. Death Race 3.0/4 2.5/4
23. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
24. Step Brothers 3.5/4 2.8/4
25. Wanted (2008) 3.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name