Top Movie List by sanjumajumdar400

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
2. The Godfather 4.0/4 3.5/4
3. Fight Club 4.0/4 3.3/4
4. Se7en 4.0/4 3.3/4
5. The Departed 4.0/4 3.3/4
6. American Beauty 4.0/4 3.1/4
7. Memento 4.0/4 3.2/4
8. Psycho (1960) 4.0/4 3.3/4
9. Taxi Driver (1976) 4.0/4 3.3/4
10. Apocalypse Now 4.0/4 3.3/4
11. Slumdog Millionaire 4.0/4 3.1/4
12. A Clockwork Orange 4.0/4 3.1/4
13. There Will Be Blood 4.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name