My Wish List by Nick

My Wish List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Inglourious Basterds (2009) 3.5/4 3.2/4
2. Mr. and Mrs. Smith (2005) 4.0/4 2.5/4
3. Shaun of the Dead 3.5/4 3.1/4
4. Super Troopers 4.0/4 2.8/4
5. Tommy Boy 4.0/4 2.8/4
6. Billy Madison 3.5/4 2.6/4
7. Signs 3.5/4 2.7/4
8. Gladiator (2000) 3.0/4 3.2/4
9. Raiders of the Lost Ark 3.5/4 3.3/4
10. Indiana Jones and the Temple of Doom 4.0/4 3.0/4
11. Indiana Jones and the Last Crusade 4.0/4 3.2/4
12. Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 3.0/4 2.4/4
13. The Bourne Identity (2002) 4.0/4 3.1/4
14. The Bourne Supremacy 3.5/4 3.1/4
15. The Bourne Ultimatum 4.0/4 3.2/4
16. Ocean's Eleven (2001) 4.0/4 3.0/4
17. Ocean's Twelve 3.0/4 2.5/4
18. Ocean's Thirteen 3.0/4 2.7/4
19. Superman (1978) 3.0/4 3.0/4
20. Superman II 2.5/4 2.7/4
21. Superman III 2.5/4 2.0/4
22. Superman IV: The Quest for Peace 2.5/4 1.6/4
23. Superman Returns 3.0/4 2.5/4
24. X-Men 3.0/4 2.9/4
25. X2 - X-Men United 3.5/4 2.9/4
26. X-Men: The Last Stand 3.5/4 2.6/4

Recent Comments

Alex
Alex
Movie God

Alex - wrote on 11/25/08 at 08:42 AM CT

My Wish List comment

Did you send this to your mom?

Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name