Best of Arnold by Ikkinbot

Best of Arnold

# Movie Title Rating Overall Add
1. Kindergarten Cop 4.0/4 2.3/4
2. The Running Man (1987) 4.0/4 2.7/4
3. Conan the Barbarian (1982) 4.0/4 2.7/4
4. Twins (1988) 4.0/4 2.3/4
5. The Terminator 4.0/4 3.1/4
6. Terminator 2: Judgement Day 4.0/4 3.2/4
7. Total Recall (1990) 3.0/4 2.9/4
8. Predator (1987) 4.0/4 3.0/4
9. Commando (1985) 3.5/4 2.6/4
10. True Lies 4.0/4 2.8/4

Recent Comments

Holas
Holas
Producer

Holas - wrote on 08/27/09 at 08:08 AM CT

Best of Arnold comment

Am I the only one who hated Total Recall?

Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name