Best of Jackie Chan
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Rush Hour (1998) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Rush Hour 2 | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 3. | Shanghai Noon | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 4. | Police Story ( Ging chaat goo si ) | 2.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Fearless Hyena, The ( Xiao quan guai zhao ) | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 6. | Kung Fu Panda | 2.5/4 | 3.0/4 | |
| 7. | Rumble in the Bronx ( Hung fan kui ) | 2.0/4 | 2.6/4 | |
| 8. | Supercop ( Ging chaat goo si 3: Chiu kap ging chaat ) | 2.0/4 | 2.7/4 | |
| 9. | Crime Story ( Zhong an zu ) | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 10. | Drunken Master ( Jui kuen ) | 2.0/4 | 3.0/4 |



