Movies I know line by line by Holas

Movies I know line by line

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Breakfast Club 4.0/4 3.2/4
2. Better Off Dead 4.0/4 2.8/4
3. Men at Work (1990) 2.0/4 2.2/4
4. Notting Hill 4.0/4 2.7/4
5. Grease 4.0/4 2.9/4
6. Ferris Bueller's Day Off 3.0/4 3.1/4
7. Pete's Dragon (1977) 3.5/4 2.7/4
8. Back to the Future 4.0/4 3.3/4
9. Big 4.0/4 3.0/4
10. Back to the Future Part II 3.0/4 3.0/4
11. Die Hard 4.0/4 3.3/4
12. Clear and Present Danger 4.0/4 2.8/4

Recent Comments

Holas
Holas
Producer

Holas - wrote on 04/16/09 at 01:04 PM CT

Movies I know line by line comment

No. 1 i know 100% - No. 10 i know 93-95%

Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name