Delightful Dramas by pixienerd487

Delightful Dramas

# Movie Title Rating Overall Add
1. My Left Foot 4.0/4 3.0/4
2. Sunset Boulevard 3.5/4 3.3/4
3. Seventh Seal, The ( Det Sjunde inseglet ) 3.5/4 3.2/4
4. Howards End 3.5/4 2.9/4
5. A Room with a View (1986) 3.0/4 2.9/4
6. Quiz Show 3.0/4 2.9/4
7. Fight Club 3.0/4 3.3/4
8. Heavenly Creatures 3.5/4 2.8/4
9. Reservoir Dogs 3.0/4 3.3/4
10. Quills (2000) 3.0/4 2.9/4
11. Jean de Florette 3.0/4 3.1/4
12. My Father's Glory ( gloire de mon père, La ) 3.0/4 2.9/4
13. Truly Madly Deeply 3.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name