Top 10 of 2006 by Drive-In Massacre

Top 10 of 2006

# Movie Title Rating Overall Add
1. Pan's Labyrinth ( laberinto del fauno, El ) 4.0/4 3.2/4
2. The Departed 4.0/4 3.3/4
3. Children of Men 4.0/4 3.1/4
4. Little Miss Sunshine 4.0/4 3.1/4
5. Babel 3.5/4 2.9/4
6. Hard Candy 3.5/4 2.9/4
7. Inland Empire 3.5/4 2.6/4
8. The Prestige (2006) 3.0/4 3.1/4
9. Paris, Je T'aime 3.0/4 2.7/4
10. Letters from Iwo Jima 3.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name