Top 10 of 2002 by Drive-In Massacre

Top 10 of 2002

# Movie Title Rating Overall Add
1. Bowling for Columbine 4.0/4 2.9/4
2. Minority Report 4.0/4 2.9/4
3. About Schmidt 4.0/4 2.7/4
4. Gangs of New York (2002) 3.5/4 3.0/4
5. Spirited Away ( Sen to Chihiro no kamikakushi ) 3.5/4 3.3/4
6. Changing Lanes (2002) 3.5/4 2.5/4
7. Insomnia (2002) 3.0/4 2.7/4
8. Spider-Man 3.0/4 2.9/4
9. Panic Room 3.5/4 2.6/4
10. Road to Perdition 3.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name