Directors: Cameron
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Terminator | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Avatar | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Terminator 2: Judgement Day | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Aliens | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Titanic (1997) | 3.5/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Terminator | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Avatar | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Terminator 2: Judgement Day | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Aliens | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Titanic (1997) | 3.5/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |