Gary Cooper Oscar
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | High Noon | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Mr. Deeds Goes to Town | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | For Whom the Bell Tolls | 2.0/4 | 2.6/4 | |
| 4. | The Pride of the Yankees | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Sergeant York | 2.5/4 | 2.9/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | High Noon | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Mr. Deeds Goes to Town | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | For Whom the Bell Tolls | 2.0/4 | 2.6/4 | |
| 4. | The Pride of the Yankees | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Sergeant York | 2.5/4 | 2.9/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |