Movies I've Watched 4
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Murder by Numbers | 1.5/4 | 2.4/4 | |
| 2. | Speed (1994) | 1.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | A Time to Kill (1996) | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 4. | End of Days | 1.5/4 | 2.2/4 | |
| 5. | The Terminator | N/A | 3.1/4 | |
| 6. | Terminator 2: Judgement Day | N/A | 3.2/4 | |
| 7. | Terminator 3: Rise of the Machines | N/A | 2.4/4 | |
| 8. | Predator (1987) | N/A | 3.0/4 | |
| 9. | Hidalgo | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 10. | The Matrix Revolutions | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 11. | Judge Dredd (1995) | N/A | 2.2/4 | |
| 12. | The Matrix | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 13. | Rambo: First Blood | N/A | 3.0/4 | |
| 14. | Rocky (1976) | N/A | 3.2/4 | |
| 15. | Rambo | N/A | 2.7/4 | |
| 16. | Rocky IV | N/A | 2.6/4 | |
| 17. | Die Hard 2: Die Harder | N/A | 2.7/4 | |
| 18. | Die Hard | N/A | 3.3/4 | |
| 19. | The Fifth Element | 2.0/4 | 2.9/4 | |
| 20. | Under Siege | N/A | 2.4/4 | |
| 21. | The Sixth Sense | N/A | 3.2/4 | |
| 22. | Under Siege 2: Dark Territory | N/A | 2.0/4 | |
| 23. | The Glimmer Man | N/A | 1.7/4 | |
| 24. | Hollow Man | 2.5/4 | 2.1/4 | |
| 25. | Mystic River | 2.5/4 | 3.1/4 |



