Top Aronofsky
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Requiem for a Dream | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | The Fountain (2006) | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Mother! (2017) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Black Swan (2010) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Pi | N/A | 2.8/4 | |
| 6. | The Wrestler (2008) | 3.5/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Requiem for a Dream | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | The Fountain (2006) | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Mother! (2017) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Black Swan (2010) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Pi | N/A | 2.8/4 | |
| 6. | The Wrestler (2008) | 3.5/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |