2016 Movies I Saw by Taz

2016 Movies I Saw

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Secret Life of Pets 4.0/4 2.7/4
2. Captain America: Civil War 3.5/4 3.1/4
3. Rogue One: A Star Wars Story 4.0/4 3.1/4
4. Doctor Strange (2016) 3.5/4 3.0/4
5. Deadpool 3.0/4 3.2/4
6. Trolls (2016) 3.5/4 2.7/4
7. The Jungle Book (2016) 3.5/4 3.0/4
8. Now You See Me 2 3.0/4 2.2/4
9. Jason Bourne 3.0/4 2.5/4
10. Star Trek Beyond 3.0/4 2.8/4
11. 10 Cloverfield Lane 2.5/4 2.9/4
12. Central Intelligence 2.5/4 2.3/4
13. London Has Fallen 2.5/4 2.3/4
14. Independence Day: Resurgence 2.5/4 2.0/4
15. Money Monster 3.0/4 2.5/4
16. Popstar: Never Stop Never Stopping 2.0/4 2.5/4
17. Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows 2.5/4 1.9/4
18. Mike and Dave Need Wedding Dates 2.0/4 2.3/4
19. The Nice Guys 2.5/4 3.0/4
20. Pee-wee's Big Holiday 2.5/4 2.8/4
21. The Angry Birds Movie 1.5/4 2.2/4
22. Sharknado 4: The 4th Awakens 1.0/4 1.8/4
23. Whiskey Tango Foxtrot 1.5/4 2.5/4
24. Batman v Superman: Dawn of Justice 1.0/4 2.2/4
25. Finding Dory 3.5/4 3.0/4
26. I.T. 1.0/4 1.7/4
27. Manchester by the Sea 2.5/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name