Best Superhero Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Spider-Man 2 | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Batman Begins | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Superman (1978) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Spider-Man | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Iron Man (2008) | 3.5/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Spider-Man 2 | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Batman Begins | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Superman (1978) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Spider-Man | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Iron Man (2008) | 3.5/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |