Top Movie List by Hutson

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Emperor's New Groove 4.0/4 2.8/4
2. The Wedding Crashers 3.5/4 2.7/4
3. Tombstone 3.5/4 3.1/4
4. A Knight's Tale 3.0/4 2.6/4
5. The Notebook (2004) 3.5/4 3.0/4
6. Starship Troopers 3.0/4 2.7/4
7. Tommy Boy 3.5/4 2.8/4
8. The Boondock Saints 3.5/4 2.9/4
9. Out Cold (2001) 3.0/4 2.5/4
10. Rock Star 3.0/4 2.4/4
11. American Outlaws 3.0/4 2.2/4
12. Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) 3.5/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name