| 1. | Fast Five | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 2. | Fast & Furious (2009) | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 3. | The Fast and the Furious (2001) | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 4. | 2 Fast 2 Furious | 4.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 5. | The Fast and the Furious: Tokyo Drift | 4.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 6. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 |  | 
			
											
								| 7. | Batman (1989) | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 8. | Batman Begins | 4.0/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 9. | Batman Forever | 4.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 10. | Batman Returns | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 11. | Batman & Robin | 4.0/4 | 1.3/4 |  | 
			
											
								| 12. | The Wedding Planner (2001) | 4.0/4 | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 13. | How to Lose a Guy in 10 Days | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 14. | Failure to Launch | 4.0/4 | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 15. | We Are Marshall | 4.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 16. | Fool's Gold (2008) | 4.0/4 | 1.9/4 |  | 
			
											
								| 17. | Bad Teacher | N/A | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 18. | Cars 2 | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 19. | Glee: The 3D Concert Movie | N/A | 2.5/4 |  |