Hitman roles
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Pulp Fiction | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Professional, The ( Léon ) | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Grosse Point Blank | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Lucky Number Slevin | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | The Manchurian Candidate (1962) | 3.5/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Pulp Fiction | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Professional, The ( Léon ) | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Grosse Point Blank | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Lucky Number Slevin | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | The Manchurian Candidate (1962) | 3.5/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |