Top Comedy Movie List by HorrorFanatic2031

Top Comedy

# Movie Title Rating Overall Add
1. Step Brothers 4.0/4 2.8/4
2. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy 3.5/4 2.8/4
3. Old School 4.0/4 2.8/4
4. The Wedding Crashers 4.0/4 2.7/4
5. Happy Gilmore 4.0/4 2.8/4
6. National Lampoon's Christmas Vacation 4.0/4 2.9/4
7. Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 3.0/4 2.6/4
8. Meet the Fockers 3.0/4 2.5/4
9. Men in Black 2 4.0/4 2.2/4
10. Seed of Chucky 3.0/4 1.8/4
11. The Waterboy (1998) 3.0/4 2.3/4
12. Click 3.0/4 2.3/4
13. Anger Management 3.5/4 2.3/4
14. Joe Dirt 3.0/4 2.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name